Laktera+ NATURE Zobrazit větší

Laktera NATURE

10202

Nový produkt

Podporuje imunitu; má silné bakteriostatické účinky; obnovuje střevní mikrobiom, napomáhá správnému fungování organismu.

Balení 250 g.

Více informací

1 970,00 Kč s DPH

On-line platební metody
On-line platební metody

Více informací

Laktera+ NATURE výrazně podporuje buněčnou imunitu, pomáhá detoxikaci organizmu, upravuje osazení celého trávicího a dýchacího traktu, včetně ženské pochvy.

Laktera+ NATURE je nutriční podporou při rakovinových onemocněních, tyto vodní kmeny jsou schopny repolarizace (přeměny) makrofágů z M2 na M1, přičemž makrofágy M1 jsou součástí vrozené imunity a ničí nádorové a virové buňky.  

Je vhodná pro dospělé, děti od 3 měsíců i ženy v období těhotenství.

Výrobek je vhodný během a po chemoterapii a radiační terapii.

 

 • účinná ochrana před virovým a bakteriálním onemocněním
 • zvyšuje  imunitu organizmu
 • má antioxidační účinky
 • detoxikuje organizmus
 • má protizánětlivé účinky
 • podporuje správnou funkci jater
 • reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi
 • normalizuje střevní mikroflóru při léčbě antibiotiky a při střevních onemocněních          
 • zlepšuje vstřebávání minerálů a vitamínu
 • obsahuje všechny esenciální mastné kyseliny
 • Lactobacillus Bulgaricus má velmi příznivý vliv na naše vlastní mikroorganizmy, škodlivé jsou vylučovány z těla, prospěšné pro naše tělo se astronomicky začínají množit

               

Lactobacilus bulgaricus je vyráběn patentovaným biotechnologickým procesem, kdy se z ekologického čistého mléka rozloží mléčná bílkovina na všech 21 základních esenciálních aminokyselin, mléčný tuk se rozloží na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, a mléčný cukr se rozloží na základní jednoduchý cukr.            

Probiotické aminokyseliny jsou rychlým dopravním nosičem biologicky  účinných látek v rostlinných extraktech, vitamínu a minerálů.

Výsledkem je přímá asimilace a výrazné zvýšení příznivého účinku extraktů z rostlin a éterických olejů, vitamínů i minerálních látek.          

Laktera + AKTIVE obsahuje 8 nových druhů probiotických bakterií, objevených v roce 2010 v Bulharsku  a to 1x Laktobacilus Bulgaricus, 5x S. Thermophilus, 1x L. Helveticus a 1x L Laktis

               

Originální vodní probiotika firmy Daflorn obsahují  Lactobacilus bulgaricus  DWT 1 a Streptococcus thermophilus DWT4. Na rozdíl od běžných probiotických  kmenů jsou až 10 x větší a odolnější než ostatní laktobacily, díky čemuž dokáží velmi rychle osadit gastrointestinální trakt. Působí na vrozenou imunitu.

Lactobacilus Bulgaricus, produkuje D- mléčnou kyselinu, která jedině s kooperací s mléčnou bakterií Strepcocosus Thermophilus má silný protirakovinový. detoxikační, imunostimulační a antibakteriální účinek.

Výrobky jsou klinicky testovaný, bez použití aditiv a genetické modifikace, přičemž je zachováno maximální množství a životaschopnost bakterií.

Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani geneticky modifikované mikroorganizmy. Může se používat spolu s léčivy, časově neomezeně a bez přestávek.