BULHARSKÁ PROBIOTIKA "DAFLORN"

Probiotika firmy Daflorn jsou unikátními a nejmodernějšími probiotiky na světě,  jsou chráněny americkými a evropskými patenty.

Originální vodní probiotika firmy Daflorn obsahují  Lactobacilus bulgaricus  DWT 1 a Streptococcus thermophilus DWT4. Na rozdíl od běžných rostlinných kmenů jsou několikanásobně větší a odolnější než ostatní laktobacily...

Probiotika firmy Daflorn jsou unikátními a nejmodernějšími probiotiky na světě,  jsou chráněny americkými a evropskými patenty.

Originální vodní probiotika firmy Daflorn obsahují  Lactobacilus bulgaricus  DWT 1 a Streptococcus thermophilus DWT4. Na rozdíl od běžných rostlinných kmenů jsou několikanásobně větší a odolnější než ostatní laktobacily, díky čemuž dokáží velmi rychle osadit gastrointestinální trakt. Působí na vrozenou imunitu. Tyto vodní kmeny jsou schopny repolarizace  (přeměny) makrofágů z M2 na M1, přičemž makrofágy M1 jsou součástí vrozené imunity a ničí nádorové a virové buňky.

Lactobacilus bulgaricus je vyráběn patentovaným biotechnologickým procesem, kdy se z ekologického čistého mléka rozloží mléčná bílkovina na všech 21 základních esenciálních aminokyselin, mléčný tuk se rozloží na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, a mléčný cukr se rozloží na základní jednoduchý cukr.

Zobrazit

BULHARSKÁ PROBIOTIKA "DAFLORN" Počet produktů: 13

Podkategorie

 • B I O M I L K

  Řada obsahuje výrobky probiotik označené jako "BIOMILK".

 • L A K T E R A

  Řada obsahuje výrobky probiotik označené jako "LAKTERA".

 • L A K T E R A +

  Řada obsahuje výrobky probiotik označené jako "LAKTERA +".

 • M A G I C POWER

  Řada obsahuje výrobky probiotik označené jako "MAGIC POWER".

 • A L L E R G...

  Řada "ALLERGY FREE" obsahuje výrobky probiotik na kozím mléku. Jsou vhodná pro lidi s alergií na kravské mléko.

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek