BULHARSKÁ PROBIOTIKA "DAFLORN"

Probiotika firmy Daflorn jsou unikátními a nejmodernějšími probiotiky na světě,  jsou chráněny americkými a evropskými patenty.

Originální vodní probiotika firmy Daflorn obsahují  Lactobacilus bulgaricus  DWT 1 a Streptococcus thermophilus DWT4. Na rozdíl od běžných rostlinných kmenů jsou několikanásobně větší a odolnější než ostatní laktobacily...

Probiotika firmy Daflorn jsou unikátními a nejmodernějšími probiotiky na světě,  jsou chráněny americkými a evropskými patenty.

Originální vodní probiotika firmy Daflorn obsahují  Lactobacilus bulgaricus  DWT 1 a Streptococcus thermophilus DWT4. Na rozdíl od běžných rostlinných kmenů jsou několikanásobně větší a odolnější než ostatní laktobacily, díky čemuž dokáží velmi rychle osadit gastrointestinální trakt. Působí na vrozenou imunitu. Tyto vodní kmeny jsou schopny repolarizace  (přeměny) makrofágů z M2 na M1, přičemž makrofágy M1 jsou součástí vrozené imunity a ničí nádorové a virové buňky.

Lactobacilus bulgaricus je vyráběn patentovaným biotechnologickým procesem, kdy se z ekologického čistého mléka rozloží mléčná bílkovina na všech 21 základních esenciálních aminokyselin, mléčný tuk se rozloží na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, a mléčný cukr se rozloží na základní jednoduchý cukr.

Zobrazit

BULHARSKÁ PROBIOTIKA "DAFLORN" V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • - B I O M I L K -

  Řada "BIOMILK" je původní řada výrobků bulharského  výrobce Daflorn. V práškové formě v nabídce zůstává Hepanorm a Rose. Do řady "LAKTERA" byl převeden Colon. Ostatní jsou v kapslích, nejlépe užívané s práškovou formou Laktera Natury.

 • - L A K T E R A -

  Řada "LAKTERA" jsou probiotika (resp. synbiotika, obsahují i prebiotika) s laktobacily izolavanými z horských bod Bulharska. Obsahují zejména Lactobacillus bulgaricus DWT1.

 • - M A G I C POWER -

  Řada "MAGIC POWER" ochraňuje u mužů prostatu a u žen upravuje menopauzu i menstruaci.

 • - A L L E R...

  Řada "ALLERGY FREE" obsahuje výrobky probiotik na kozím mléku. Jsou vhodná pro lidi s alergií na kravské mléko.