Zkušennosti s užíváním probiotik

Zkušenosti s nachlazením, rýmou, kašlem

Děvče, 4 roky

Od půl roku, i přesto že byla kojena  trpěla střídavě rýmou, suchým kašlem, záněty horních cest dýchacích a záněty uší. Byla léčená standardní antibiotickou léčbou, která se musela opakovat přibližně každé dva měsíce a bylo nutné v léčbě střídat různé druhy antibiotik. Dcera neprospívala, neměla chuť k jídlu, špatně spala.

Po zahájení užívání přípravku Laktera  Lions, v dávce 4 kapsle denně, po ukončení onemocnění užíváme už léta preventivně 2 kapsle probiotik denně dlouhodobě. Občas vyměním produkt na biomilk colon, nebo laktera alerie free v práškové formě. Vše chutná i vypadá jako sušené mléko, takže není problém.

V podstatě již není 3 roky vážněji nemocná, skončily záněty středního ucha, zlepšila se chuť k jídlu, upravil se spánek a celková vitalita a psychika. Neměla nikdy extrémní  reakci na očkování. Pokud něco máme, tak jen virózu, jejíž průběh je velmi lehký. Dcera   již nemusela mít několik let antibiotickou léčbu. Pokud dojde k jakémukoliv náznaku onemocnění z nachlazení, nebo k průjmu, zvracení, bolesti bříška atp. zvýšíme dávky na původní 4 kapsle denně, nebo 2 lžičky v práškové formě, většinou do druhého dne přiznaky sami ustoupí.

Vzhledem k tomu, že kapsle se mohou vysypat na lžičku a mají dobrou nasládlou chuť, podobnou sušenému mléku, nebyl problém v užívání. Dcera si samo tento doplněk potravní terapie vyžaduje. Také vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje všechny esenciální mastné kyseliny mám pocit, že má vše co potřebuje. Občas vyměním produkt na biomilk colon, nebo laktera alerie free v práškové formě. Vše chutná i vypadá jako sušené mléko, takže není problém.

 

Chlapec, 8 roků

Trpěl opakovanými a častými záněty horních cest dýchacích. Jako způsob léčby mu byla odstraněná nosní mandle. 10 měsíců po operaci trpěl opakovanými záněty, měl neustále ucpaný nos, pokašlával přes den. Během noci měl problémy se spánkem, protože ten byl přerušovaný častým kašlem ze stékajících hlenů. Ústup těchto problémů nastal pouze při léčbě antibiotikami. Po ukončení antibiotické kúry se ale problémy rychle vracely - kašel, smrkání, problémy se spánkem. Na základě konzulatace mu byl podávaný Biomilk Young s dávkováním dvě odměrky ráno a večer. Po týdnu došlo k ústupu všech nepříznivých příznaků. Dýchání bylo opět čisté, přestal kašlat, znovu tiše a nepřerušovaně spal.

Maminka chlapce se rozhodla pro dlouhodobé užívání našich probiotických výrobků. Za několik měsíců chlapci dokonce zmizel ekzém, který měl mezi prsty na nohách.

Děvče, 6 let.

Od 4 měsíců trpělo záněty horních cest dýchacích. Bylo léčené standardní antibiotickou léčbou, která se musela opakovat přibližně každé dva měsíce a bylo nutné v léčbě střídat různé druhy antibiotik. Mezi čtvrtým a pátým rokem jí bylo diagnostikované astma. V tomto případě jí byla předepsána léčba kortikoidy - sprejem.

Po zahájení užívání přípravku Biomilku Young a kapslí Laktera Rose Oil s obsahem růžového oleje se počet onemocnění snížil na 4 ročně. Po pěti měsících probiotické kúry mohly být vysazené všechny léky na astma. Výsledky spirometrických testů byly 99%.

Děvče, 2,5 roku.

Probíhaly u ní časté a opakované záněty středního ucha (9x za rok). Byla předepsaná standardní léčba antibiotiky. Záněty se neustále opakovaly.

Po konzultaci jí byl podávaný Biomilk Hepanorm. Zdravotní stav se stabilizoval, stejně tak jí skončily časté záněty močových cest.

 

Chlapec, 7 let.

Trpěl opakovanými laryngitídami (záněty hrtanu). Po konzultaci byla navržena zvýšená dávka Biomilku Ostotonin, derivační koupel (http://www.fertility.sk/sk_SK/terapie/derivacne-kupele.html), kalciový sirup, Tusin. Čtvrtý den absolvoval kontrolu u své lékařky – bylo konstatováno čisté dýchání, zdravá barva krčních mandlí, bez teploty. Doporučeno neměnit léčbu. Antibiotická léčba nebyla potřebná.

Zkušenosti s onemocněním močových cest

Žena, 45 roků.

Tato paní trpěla zánětem močových cest od svých sedmi let. Před 10 lety bylo po vyšetření konstatováno, že tkáň jejího močového měchýře je opotřebovaná jako u 80ti leté ženy. Bylo jí navrženo operativní řešení, které odmítla. Antibiotika užívala pravidelně téměř každé dva týdny. Trpěla chronickou únavou a slabostí.

Doporučená jí byla intenzívní probiotická kúra sestávající ze střídání Biomilku Vital a kapslí Laktera Rose Oil. Už po týdnu užívání ustoupily bolesti, žena začala pociťova průdký nárůst energie. Po dvou týdnech užívání dostala lehkou mykózu.

Poté se zbavila zánětů a bolestí. Po čase se ukázalo, že jí samovolně zmizela cysta a zmenšil se jí myom. Dokonce se u ní přestaly vyskytovat opary. Po 10 měsících užívání sama paní konstatovala, že se konečně nebudí bolestmi podbřišku a rozhodla se užívat probiotika dlouhodobě.

Nyní střídá práškové výrobky Biomilk Vital, Biomilk Hepanorm a Biomilk Aloe Vera.

Zkušenosti s gynekologickými problémy

Žena, 37 roků.

Nález – myom, nepravidelná menstruace, nadměrná chuť na sladké. Po konzultaci se rozhodla pro střídání preparátů práškové formy Biomilk – Papaya vital, Biomilk Ostotonin, Biomilk Vital a Biomilk Aloe vera. Chuť na sladké se během užívání rychle ztratila, upravil se i menstruační cyklus.

 

Zkušenosti s lupénkou

Žena, 25 let.

Diagnostikovaná lupénka (150cm/48kg), léčená standardní kortikoidní léčbou. Po třech letech došlo k recidivě. opět se přistoupilo k léčbě kortikoidy. Došlo k zadržování vody v organizmu, pacientka přibrala 17 kilo. Lupénka byla v tomto stádiu označená jako stabilizovaná. Ložiska nepřibývala ani neustupovala. Tři čtvrtě roku byla stále opuchnutá, nebyla schopná chodit, převážně  ležela. Na pokožce se jí neustále vyskytovaly vyrážky. V moči se jí po vyšetření našly stopy krve, ale i bílkoviny. Navíc byla i chudokrevná. Po týdnu užívání probiotik Biomilk Plus, doplněných kapslemi Antioxidant zhubla 17 kilo (zadržovaná voda v organizmu), opět začala chodit, vyčistila se jí i pokožka. Po měsíci probiotické kúry absolvovala prohlídku – poprvé byla moč úplně čistá, bez stop krve a bílkovin. V normě byli taktéž krevní testy, ústup chudokrevnosti, byli vysazené transfúze. Postupně byly vysazovány léky na ledviny, později i léky na srdce. Užívání kortikoidů postupně snižuje. V užívání probiotik pokračuje.

Zkušenosti s ulcerózní kolitídou

Muž, 22 let.

Trpěl častou bolestivou stolicí s krví. Byla mu nasazena standardní kortikoidní léčba. Během dne docházelo k ústupu potíží, avšak v noci ho trápili časté průjmy a zvracení. S časem se počet stolic zvýšil až na každou hodinu. Trpěl velkou únavou, vyčerpaností a ztrátou síly. Za několik dní rychle zhubl – ze 72 kilogramů na 56 kilogramů. Po konzultaci ohledně stravování a výživy mu byl doporučený Biomilk Colon v dávkování 3x5g denně. První dávku užil hned večer. A první následující stolici měl až za 5 hodin. Počet stolic během noci klesal. Už pátý den byla stolice bez krve a měla normální konzistenci. Opět mohl spát plnohodnotným spánkem bez přestávek. Následovalo přirozeně rozhodnutí pokračovat dlouhodobě v užívání probiotik.

Zkušenosti s bolestmi kloubů

Žena, 63 let.

Měla dlouhodobé bolesti bederních obratlů, nemohla bolestí zad a kloubou bez léků spát. Po konzultaci jí byla doporučená kúra Biomilku Ostotonin. Po týdnu zaznamenala nárůst energie, zlepšila se jí chůze, stejně tak ji upravil spánek, protože bolesti značně ustoupily. Po konzultaci ohledně úpravy stravy spolu s užíváním produktu se jí upravilo zažívání, netrpí zácpou. Bolesti jsou podstatně menší, proto se rozhlodla užívat probiotika dlouhodobě.